Zobrazuji všechny 4 výsledky

Nástěnný termostat WRT21 (WIFI)

Termostat WRT21 je primárně určen k ovládání infrapanelů, ale hravě si poradí i s elektrickým a plynovým kotlem nebo s klimatizací. Mezi jeho přednosti patří  možnost manuálního i  WIFI ovládání pomocí chytrého telefonu uživatele. Samozřejmostí je možnost WIFI ovládání termostatu dalšími členy domácnosti. Lze vybrat z několika velmi zajímavých nastavení, jako je denní, týdenní, dovolená, nastavení  scény, skupiny… a mnoho jiných. Součástí je přehledná obrazovka a tlačítka s mikrospínači, která zajišťují bezporuchovost a plynulost při nastavení i ovládání. Možnost ovládání hlasovými asistenty Amazon Alexa, Google Assistant, IFTTT a další.

Zásuvkový termostat WST11 (WIFI)

Termostat WST11 patří k nejoblíbenějším ve své třídě. Jeho ovládání je velmi jednoduché a intuitivní. Veškeré údaje a ovládací prvky jsou uživateli kdykoli k dispozici na jeho chytrém telefonu. Veškeré funkce ovládání může uživatel poskytnout i dalším členům domácnosti na jejich chytré telefony.

Vestavný termostat s dálkovým ovládáním

Součástí tohoto vestavného termostatu je dálkové ovládání s integrovaným teplotním senzorem. Správným umístěním dálkového ovládání uživatel určuje komfortnost a přesnost při dosažení požadované teploty v místnosti. Dálkové ovládání termostatu je velmi pohodlný bezdrátový způsob řízení infrapanelu. Pomocí jednoho dálkového ovladače lze spárovat a ovládat více infrapanelů najednou. Samozřejmostí je možnost nastavení denního, týdenního i dovolenkového režimu.